הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית | מפת האתר

ICE HOCKEY U18 WORLD CHAMPIONSHIP 2014 | GAMES & RESULTS

Hawks Haifa Hockey Club
מועדון הוקי חיפה הוקס
האגודה לספורט על הקרח והגלגלת חיפה רבתי
ראשי - Hawks Haifa » לוח המשחקי הוקי קרח » U18 World Championship, Division III Group A, 2014
לוח המשחקי הוקי קרח U18 World Championship
Division III Group A, 2014

Australia is promoted to the 2015 IIHF Ice Hockey U18 World Championship Division II Group B

2014 
כל הקבוצות
קבוצות זמן תאריך
Israel Israel
7:2
New Zealand New Zealand
13:00
2014
מרץ
24
יום שני
Australia Australia
2:1
Chinese Taipei Chinese Taipei
16:30
Bulgaria Bulgaria
3:2
Mexico Mexico
20:00
Chinese Taipei Chinese Taipei
3:2**
New Zealand New Zealand
13:00
2014
מרץ
25
יום שלישי
** Game winning shots  
Mexico Mexico
5:2
Israel Israel
16:30
Bulgaria Bulgaria
1:0
Australia Australia
17:45
Israel Israel
2:3
Australia Australia
13:00
2014
מרץ
27
יום חמישי
Mexico Mexico
3:0
New Zealand New Zealand
16:30
Bulgaria Bulgaria
1:3
Chinese Taipei Chinese Taipei
20:00
Australia Australia
3:2
Mexico Mexico
14:00
2014
מרץ
28
יום שישי
Chinese Taipei Chinese Taipei
3:7
Israel Israel
17:30
New Zealand New Zealand
5:4
Bulgaria Bulgaria
21:00
Mexico Mexico
1:2
Chinese Taipei Chinese Taipei
13:00
2014
מרץ
30
יום ראשון
Israel Israel
7:2
Bulgaria Bulgaria
16:30
New Zealand New Zealand
0:6
Australia Australia
20:00

הוקי קרח בוגרים, גמר

משחק גמר, על המקום הראשון
משחק גמר, על המקום הראשון
Rishon Ice Devils #1 
יוני 2, יום שישי
23:00
חולון "Ice Peaks"
משחק גמר, על המקום הראשון
 #3 Kfar Saba Horses
 
משחק גמר, על המקום השלישי
משחק גמר, על המקום השלישי
Raanana Hitmen #4 
מטולה
משחק גמר, על המקום השלישי
 #2 CIHS Metula
 
חצי גמר
מאי 20, שבת, 18:30
מטולה
חצי גמר
Kfar Saba Horses #3 
7 : 1
חצי גמר
 #2 CIHS Metula
 
חצי גמר
מאי 11, יום חמישי, 23:00
חולון "Ice Peaks"
חצי גמר
Rishon Ice Devils #1 
7 : 2
חצי גמר
 #4 Raanana Hitmen
 
רבע גמר
אפריל 28, יום שישי, 23:00
חולון "Ice Peaks"
רבע גמר
Kfar Saba Horses #3 
8 : 7
רבע גמר
 #6 HC Bat Yam
** Game Winning Shots
 
רבע גמר
אפריל 28, יום שישי, 18:00
מטולה
רבע גמר
CIHS Metula #2 
5 : 0
רבע גמר
 #7 Dragons Nes Ziona
** הפסד טכני לקב' Dragons Nes Ziona
 
רבע גמר
אפריל 27, יום חמישי, 22:15
מטולה
רבע גמר
Raanana Hitmen #4 
5 : 3
רבע גמר
 #5 Maalot Monfort
 
רבע גמר
מרץ 16, יום חמישי, 23:00
חולון "Ice Peaks"
רבע גמר
Rishon Ice Devils #1 
9 : 2
רבע גמר
 #8 HC Rishon 2
 

הוקי קרח בוגרים, ליגת העל

נק' יחס הפ' נצ' מש' קבוצה מק'
27 +47 0 9 9 Rishon Ice Devils Rishon Ice Devils 1
21 +33 2 7 9 CIHS Metula CIHS Metula 2
19 +28 3 6 9 Kfar Saba Horses Kfar Saba Horses 3
18 +6 3 6 9 Raanana Hitmen Raanana Hitmen 4
18 +28 3 6 9 Maalot Monfort Maalot Monfort 5
14 +36 4 5 9 HC Bat Yam HC Bat Yam 6
6 -38 7 2 9 Dragons Nes Ziona Dragons Nes Ziona 7
6 -36 7 2 9 HC Rishon 2 HC Rishon 2 8
6 -37 7 2 9 Hawks Haifa Hawks Haifa 9
0 -67 9 0 9 CIHS Metula 2 CIHS Metula 2 10
« לוח המשחקי   « לטבלת דירוג

הוקי קרח בוגרים, ליגה לאומית, בית א'

נק' יחס הפ' נצ' מש' קבוצה מק'
18 +60 0 6 6 Jerusalem Bears Jerusalem Bears 1
15 +41 1 5 6 Zoran Zoran 2
9 +17 2 3 5 Dragons Nes Ziona 2 Dragons Nes Ziona 2 3
8 -9 3 3 6 Dragons Nes Ziona 3 Dragons Nes Ziona 3 4
5 -26 4 1 5 Yehud Silver Fox Yehud Silver Fox 5
5 -40 4 2 6 Gedera Ice Tigers Gedera Ice Tigers 6
0 -43 6 0 6 Turtles Bat Yam Turtles Bat Yam 7
« לוח המשחקי ליגה לאומית, בית א'   « לטבלת דירוג ליגה לאומית, בית א'

הוקי קרח בוגרים, ליגה לאומית, בית ב'

נק' יחס הפ' נצ' מש' קבוצה מק'
18 +53 0 6 6 Holon Ninjas Holon Ninjas 1
15 +19 1 5 6 Beer sheva - B7 Beer sheva - B7 2
9 0 3 3 6 Tel Mond White Bears Tel Mond White Bears 3
8 -3 3 3 6 Yehud Silver Fox 2 Yehud Silver Fox 2 4
7 +13 3 2 5 Rishon Monsters Rishon Monsters 5
3 -9 4 1 5 Rishon Legion Rishon Legion 6
0 -73 6 0 6 CIHS Metula 3 CIHS Metula 3 7
« לוח המשחקי ליגה לאומית, בית ב'   « לטבלת דירוג ליגה לאומית, בית ב'

הוקי קרח נוער U20

נק' יחס הפ' נצ' מש' קבוצה מק'
26 +105 0 9 9 Horses Kfar Saba - U20 Horses Kfar Saba - U20 1
23 +74 1 8 9 Dragons Nes Ziona - U20 Dragons Nes Ziona - U20 2
22 +46 2 7 9 Rishon Ice Devils - U20 Rishon Ice Devils - U20 3
18 +50 3 6 9 CIHS Metula - U20 CIHS Metula - U20 4
15 -1 4 5 9 Bat Yam - U20 Bat Yam - U20 5
9 -37 6 3 9 Maalot Monfort - U20 Maalot Monfort - U20 6
9 -29 6 3 9 Gedera Dragons - U20 Gedera Dragons - U20 7
6 -71 6 2 8 Yehud Silver Fox - U20 Yehud Silver Fox - U20 8
0 -64 8 0 8 Petakh Tikva - U20 Petakh Tikva - U20 9
0 -73 7 0 7 CIHS Metula 2 - U20 CIHS Metula 2 - U20 10
« לוח המשחקים   « לטבלת דירוג מלאה

הוקי קרח נערים U18 , בית א'

נק' יחס הפ' נצ' מש' קבוצה מק'
18 +46 0 6 6 Zoran Falcons - U18 Zoran Falcons - U18 1
12 +18 1 4 5 CIHS Metulla - U18 CIHS Metulla - U18 2
12 +16 2 4 6 Rishon Ice Devils - U18 Rishon Ice Devils - U18 3
9 -2 3 3 6 Dragons Nes Ziona - U18 Dragons Nes Ziona - U18 4
6 -1 3 2 5 Yehud Silver Fox - U18 Yehud Silver Fox - U18 5
3 -32 5 1 6 Petakh Tikva - U18 Petakh Tikva - U18 6
0 -45 6 0 6 Holon Scorpions Black - U18 Holon Scorpions Black - U18 7
« לוח המשחקים   « לטבלת דירוג מלאה

הוקי קרח נערים U18 , בית ב'

נק' יחס הפ' נצ' מש' קבוצה מק'
19 +31 1 6 7 Rishon Ice Devils 2 - U18 Rishon Ice Devils 2 - U18 1
17 +28 1 6 7 Tel Mond White Bears - U18 Tel Mond White Bears - U18 2
12 +9 3 4 7 Hawks Haifa - U18 Hawks Haifa - U18 3
9 -4 2 3 5 Jerusalem Bears - U18 Jerusalem Bears - U18 4
6 -10 4 2 6 Dragons Nes Ziona 2 - U18 Dragons Nes Ziona 2 - U18 5
6 -15 5 2 7 Holon Scorpions Red - U18 Holon Scorpions Red - U18 6
3 -13 5 1 6 CIHS Metulla 2 - U18 CIHS Metulla 2 - U18 7
3 -26 4 1 5 CIHS Metulla - U18 CIHS Metulla - U18 8
« לוח המשחקים   « לטבלת דירוג מלאה
Hawks Haifa מבזקי
פוסטר מועדון
 
 כותבים עלינו - "נובוסטי נדלי"
כותבים עלינו -  בוריס עמרומין

 

כותבים עלינו -  בוריס עמרומין